FİRMA PROFİLİ

MODULSET 2014 yılında kendi öz sermayesi ile Aksaray’da kurulmuş bir şirkettir.

İmalat sektörünün içinde olan MODULSET Mobilya (Mutfak Dolapları - Banyo Dolapları), Raf (Mağaza Rafları - Depo Rafları), Kompakt Laminat  (WC Kabinleri - Soyunma Dolapları - Emanet Dolapları - Tezgah Sistemleri - Oturma Bankları - Kompakt Laminat Masa), imalatı ve satışı yapmaktadır.

            Gelişen ve değişen sektörel teknolojiye ayak uydurmasını bilmiş, makine parkını ve teknik ekip donanımını en üst düzeyde tutmuştur. Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde kurulan fabrikasında bu gelişim ve değişimin içinde olup her geçen gün makine parkını ve teknik ekibini geliştirerek kendini daha da ileriye götürecek bilinçle hareket etmektedir. 

            Bugün istenilen her türlü ürünü sorunsuz ve ivedi bir şekilde imal edip kullanıcılarına sunmaktadır.

            İmal edilen ürün her zaman kendi ürünü olduğunun bilincinde olan ve ürününün arkasında durabilen, müşteriler arasında ayrım yapmadan tüm müşterilerine aynı ilgi, alaka ve çözüm stratejisi ile yaklaşan bir kurumdur MODULSET.

 

-----KALİTE ANLAYIŞIMIZ-----

KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ
Amacımız; müşterilerimiz ve çalışanlarımız için çalışmalarımızı etkin ve verimli şekilde sürdürmek, sürekli geliştirme faaliyetlerini gerçekleştirerek vizyonumuza ulaşmaktır.
VİZYONUMUZ
- Hizmet ve Ürün Kalitesiyle Müşterilerimizin İlk Tercihi Olmak.
MİSYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz İmalat ve Satış sektörlerinde; ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, MODULSET müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak.
DEĞERLERİMİZ-
-Yenilikçi
-Yaratıcı
- Müşteri Odaklı
- Takım çalışmasına inanan
- Çalışanlarını sürekli geliştiren
- Çevre ve topluma saygılı
 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Faaliyette bulunduğumuz alanlarda, müşteri memnuniyetini sağlamak ve beklentilerini karşılamak için kaynaklarımızı etkin olarak yönlendirmeyi, Hizmet kalitemizin sürekli geliştirilmesi amacıyla tüm çalışanlarımızın gelişimini ve katılımını destekleyici eğitimlerin verilmesini, MODULSET değerlerine, topluma ve çevreye saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,
Taahhüt Ederiz.